| TheViperCorleone a întrebat:

Allview A5 Smiley sau Allview Impera M

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview A5 Smiley, deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.pcgarage.ro/compara/822517,968667

Oricum, eu NU prea agreez telefoanele cu Microsoft Windows Phone deoarece sunt foarte PUŢINE aplicaţii/jocuri pentru acestea :(

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
| andutzu2000 a răspuns:

Eu iti zic Impera M pentru ca Windowsul este mai fluid decat Androidul de pe A5 Smiley. A avut un prieten A5 si a cumpara altul dupa cateva luni, tot timpul zicea ca merge greu sau ca nu se conecteaza la Wi-Fi.
Sper sa faci alegerea corecta.

| Argelean a răspuns:

Salut! Eu iti sugerez sa iei Allview A5 Smiley pentru ca arata mai bine, se misca mai bine si are android KitKat. Sper ca te-am ajutat cu ceva, funda?

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns:

Impera M

| mihneatzu a răspuns:

A 5 Smiley are android KitKat
Impera M are windows phone!
Dupa parerea mea A 5 Smiley