| shecherap a întrebat:

Allview p4 duo? pareri?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Eu zic ca LG Optimus L7 este mai bun, adica are aceleasi dimeniuni, aceeasi memorie, difera procesorul care la Allview este dual core, si difera pretul iar allviw p4 duo este mai scump cu 150RON,

In mare, este destul de bun

O si am uitat, Allview p4 duo are camera de 8mp

Este bun tongue

| davidtm a răspuns:

Parerea mea este una nasoala.
e o firma aiurea allview.multi se plang ca se strica aceste telefoane.alege si tu Samsung, sau ceva mai bun.

| stroedaniel13 a răspuns:

Parerea mea despre acest telefon http://bit.ly/11v5WQt este foarte buna dar cred ca cel mai bine este sa ceri o parere de la cei care l-au cumparat deja. Intra pe link-ul de mai sus si vezi parerile celor care il folosesc (in josul paginii).