| SebiModol1998 a întrebat:

Allview P8 eMagic are căști incluse cu telefonul? sau se comandă separat? și se potrivește cu alte căști de la modele de telefoane Allview ca de exemplu Allview P4 Life?

Răspuns Câştigător
| Silent3025 a răspuns:

Daca intrai la ei pe site http://allview.ro/p8-emagic.html vedeai ca scrie
"Continut pachet
Telefon
Manual de utilizare
Certificat de garantie
Alimentator
Cablu de date USB"
Deci pachetul nu contine casti.
Cat despre casti, merg toate castile care au un jack normal adica 3.5mm (casti cu un astfel de jack-uri gasesti mai peste tot)
Din ce scrie pe site, castile Allview P4 Life au tot 3.5mm jack deci ar trebui sa fie compatibile si cu P8 eMagic.