| CosminM98 a întrebat:

Allview V1 viper
Allview V1 viper E
Allview V1 viper i
Care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| Aparaschivei_Codrin_1990 a răspuns:

Dintre cele 3, cel mai bune este Allview v1 vipere, deoarece are cel mai nou tip de android 4.4 si este dual sim...cam asta ar avea in plus fata de cele doua telefoane. Sper ca te-am ajutat

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Prima varianta adica Allview V1 Viper.
Dintre toate mentionate de tine V1 Viper e cel mai bun.

| CM7YRE a răspuns:

Ce ai in plus la Viper, ecran mai mare, 2 variante de sim, Rezolutii hd, display mai bun si mai mare, in rest au aceleasi specificatii. Recomand eMAG, daca nu-ti place il poti returna:
http://bit.ly/1xIRqGf

| suffarstar a răspuns:

Cumpara-ti un brand, nu da bani pe chinezariile alea! Sincer, de cat sa dai 1000 de lei pe asa ceva,mai bine iti iei la mana a doua,dar bineinteles, nu primul care il vezi in cale, un smartphone de renume cum ar fi Samsung, HTC sau Sony. Mergi cu un cunoscator ca sa nu-ti iei teapa si iti iei un telefon serios. Eu personalprefer HTC, e dupa parerea mea cel mai bun telefon pe Android.
Acum ramane la latitudinea ta. V1 viper i, din ce am vazut are kitkat, deci ar fi cam cel mai bun din ce ne-ai aratat pe acolo.

| Sapp a răspuns:

Vi viper E, dar pararerea mea ar fi sa astepti Black Friday, sa vezi reducerile si poate poti sa iti cumperi ceva mai bun

| TekkEN a răspuns:

Aceste asa zise brand-uri romanesti (Allview etc.), prezinta o suita de domni inteligenti ce mizeaza pe prostirea romanului de rand, exact cum lumea este prostita cu autostrazi, mariri nejustificate tot pentru binele nostru. Sau cum sa iei un amarat de telefonno-name chinezesc, produs in garaje cu componente de calitate indoielnica, si sa iti adaugi in unele cazuri o sigla pe el, sa rescrii un pic softul sa apara Allview sau alte nebunii de marci. Si dupa sa o vinzi ca un produs pur romanesc ce are de fapt linie de asamblare, fabrica, experti in software! Hilar si tipic romanesc!

| mihaybbc a răspuns:

Eu am v1 viper i si il recomand, nu te mai lua dupa toti cei ce zic ca telefoanele Allview nu sunt bune. Il am de cateva luni si functioneaza ireprosabil. Are camera buna, procesor ...tot ce iti trebuie. eu il am de pe eMAG, uita-te pe acolo, au preturi foarte bune.

| TekkEN a răspuns (pentru mihaybbc):

Xiaomi Redmi 1s sterge pe jos cu telefoanele astea. Spui ca e bun, inseamna ca nu ai folosit altceva in afara de Allview.