| iPhone32523523 a întrebat:

Allview v1 viper i sau Allview P6 Life? Ma intereseaza mai mult camera. care dintre cele 2 au camera mai buna?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview V1 Viper i, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmland.ro/compara/4980,4979

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| StefanPrintzy a răspuns:

Mai bun ar fi P6 life da iti recomand sa mai strangi bani si sa iti iei un telefon si mai scum la 800lei.

| AspirinaDeInima a răspuns:

Eu ti-as sugera Allview v1 viper i. Face poze aproape perfecte (9-10).