| Madalynpgl a întrebat:

Allview x1 Soul? sau Samsung galaxy s2? doresc pareri concrete... deoarece as achizitiona unu din astea 2 telefoane... eu ma gandeam la Allview x1 soul

11 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Mai bine iti iei s3, chiar daca soul e mai tare la specificatii, dar Samsung ofera mai multa calitate si siguranta, iar s3 il gasesti si la un pret mai mic.

| bineproportionat a răspuns:

Salut, nu iti cumpara Allview sunt proaste! Iti dai banii degeaba, in timp te vor dezamagi! Brandul e brand orice ar fi, nu degeaba Samsung e nr 1 la vanzari... nu zici! Ia-ti S3 http://bit.ly/IAZPXH e 1500 lei azi si primesti si un card cadou! La pretul asta eu zic ca merita!

| Madalynpgl explică (pentru bineproportionat):

Plm... ca aspect si cerintele la Allview mi se par forta mai ales ca aspect
Si boss s2 sau s2 plus? care e mai bun?

| bineproportionat a răspuns (pentru Madalynpgl):

Salut, S2 plus e mai bun http://bit.ly/1cy6IUt
Ti-am zis nu iti cumpara Allview, nu conteaza doar ce scrie pe site, conteaza si calitatea componenteleor si a materialelor!

| Rolleer a răspuns:

Buna, acum depinde la ce te uiti. Daca te uiti la configuratie atunci clar ca Allview iar daca mergi pe Brand si calitate atuncu Samsung. Ps: eu as lua Allview!

| ROZzMania a răspuns:

Soul mai bine, ca este o alta generatie, s2 e invechit.

| RazvyCrazV a răspuns:

S2! Allview sunt niste nenorociti din Brasov care cumpara produse din China de la niste producatori anonimi si necunoscuti si in China.Le importa de acolo si in Romania, le modifica sistemul de operare si le lipeste sigla Allview.In plus, dau garantie doar ca sa fie deoarece nu acopera nimic, nu au protectie a display-ului si garantia nu acopera nici defectiunile software si se mai produc si mici explozii in interiorul aparatului daca te duci la service dureaza pana iti repara dispozitivul mai bine de 2 saptamani si reparatile se fac doar contra cost, reparatia costa 50% din valoare dispozitivului nou. Dupa ce vine acumulatorul se umfla ori nu se mai incarca bateria mai mult de 52% sau si mai rau, amandoua.

P.S.Nu cumparati produse Allview.

| Madalynpgl explică:

Si S3 cu Allview soul?

| Madalynpgl explică:

Va multumesc Bosilor:*!