| RAY a întrebat:

Alo nelimitat de la upc e chiar nelimitat?

5 răspunsuri:
| mont a răspuns:

In contract nu e prevazuta vreo limita, dar au politica impotriva utilizarii abuzive, gen spam prin telefon.

| RAY explică (pentru mont):

Tu personal ai?

| mont a răspuns (pentru RAY):

Nu, dar sunt la curent cu tot ce tine de acest abonament (si altele de la alti operatori).

| RAY explică (pentru mont):

Am primit o oferta de la ei, tv, net, telefon mobil /fix nelimitat nu stiu daca e pe bune, momentan sunt la rds

| mont a răspuns (pentru RAY):

Oricum cred ca e mai scump la UPC decat la RDS, sa nu mai zic ca internetul fix deregula e mult mai slab, nu au si telefonie mobila.