| Popa_Laurentiu_1995 a întrebat:

Alut. am si eu o mare problema si nu stiu ce sa fac. Am un telefon Samsung Galaxy Gio S5660 si aseara l-am root-at apoi i-am bagat ultimul soft Jelly Bean. Toate bune si frumoase se misca bine etc, doar ca nu imi pare Gogole Play, Gmail cele ce trebuiau sa fie preinstalate. Ce pot face? Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Detrix a răspuns:

Nu am nici o idee de ce nu iti apare, dar zic sa iti iei toate aplicatiile in cel mai rau caz de pe net : AppDroid / ApkTops, etc.