| nuamnumepublic a întrebat:

Am 1093.374 MB (Orange) si tot nu pot intra pe net straight face cum as putea sa-l fac sa mearga? am LG optimus l9 happy

3 răspunsuri:
| alexandru112211 a răspuns:

Setari si te duci la Wirles si retea, apoi activezi retelele mobile (date mobile)

| WeCantStop a răspuns:

S-ar putea sa nu ai setarile telefonului actualizate. Suna la *100#, intra in Servicii, apoi in Setari automate introduci datele care ti se cer si apoi astepti sa iti vina un mesaj cu setari. Parola este 0 sau 0000. Apesi pe instaleaza si gata. Funda? happy

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa urmezi sfaturile lui alexAlexAlex1920 si WeCantStop pentru a putea intra pe internet.

O zi buna,
Orange Helper