| SOoare a întrebat:

Am 2 euro pe telefon si l-am sunat pe prietenul meu din Italia, am vorbit foarte putin si dupa aceea s-a inchis..am incercat sa sun din nou dar scria " eroare de retea " si asta se intampla si acum.Culmea este ca nu mi-a luat nici un cent, nici un minut, nimic! Nu pot sa-l sun pentru ca nu are roamingul activat sau?straight face chiar nu imi explic..cum a mers iar acum nu mai vrea.Cine ma lamureste are funda, multumesc si scuza-ti-mi categoria.( stiu, stiu nu are legatura)

4 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Hai sa zicem ca are putin legatura, are telefonul inchis.

| mona a răspuns:

Incearca mai tarziu ca trebuie sa mearga, poate chiar a fost eroare de retea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca stii ca nu are legatura cu Dragoste si sex, de ce mai postezi aici?

| SOoare explică (pentru anonim_4396):

In speranta ca voi vedea mai multe raspunsuri pentru ca aceasta este cea mai accesata categorie... unde ai fi vrut sa o postez la "telefonie " unde sunt "1000" de intrebari si jumatate nu au raspuns?