| JoinTu a întrebat:

Am abonament de la cosmote Free S cu internet nelimitat cu 21mbps dar dupa ce depasesc 100mb imi scade viteza la net pana la 32kbps. Intrebarea este: dupa ce depasesc 100mb si o sa-mi scada viteza la net o sa fac cost? Adica voi mai plati ceva in plus? Sincer... nu prea vad de ce asi mai plati ceva in plus daca depasesc 100mb pentru ca internetul este nelimitat. Astept si raspunsurie voastre, dau funda!

Răspuns Câştigător
| sori88 a răspuns:

acel nelimitat inseamna 100 de mb si dupa ce depasesti poti folosi netul la viteza scazuta fara sa platesti in plus

1 răspuns:
| sori88 a răspuns:

Nu platesti nimic daca depasesti 100mb