| AnaAna23 a întrebat:

Am abonament la Vodafone si trebuie sa am 5 GB pe net.A intrat de pe 6 martie abonamentul asta.Si am primit mesajul:.2.5GB dIN INTERNET PE MOBIL, 3, 5gb din optiuni internet pe mobil...Cum adica? Si la Vodafone a zis 5GB(5000MB)FUNDA

Răspuns Câştigător
| AnaAna23 explică:

Da, in perioada 20.03-19.04 vei avea 5GB. Intre 7 si 20.03 ai avut ceva mai putin de jumatate de luna deci ceva mai putin de jumatate din acei 5GB, proportional cu numarul de zile. Si asta este valabil si pentru minute si SMS, bineinteles daca nu sunt nelimitate

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Pe ce data se va emite factura? Pana atunci ai doar o parte corespunzator numarului de zile intre activarea abonamentului si data primei facturi.

| AnaAna23 explică (pentru andreia67):

Pe 20 martie si abonamentul a fost emis pe data de 7.Deci dupa ce platesc factura imi vor intra acei 5GB nu
'

| AnaAna23 explică (pentru AnaAna23):

Da, in perioada 20.03-19.04 vei avea 5GB. Intre 7 si 20.03 ai avut ceva mai putin de jumatate de luna deci ceva mai putin de jumatate din acei 5GB, proportional cu numarul de zile. Si asta este valabil si pentru minute si SMS, bineinteles daca nu sunt nelimitate