| anonim_4396 a întrebat:

Am achizitionat 2 Orange hiro in urma cu doua luni.au functionat perfect pana acum trei zile cand nu a mai putut fi utulizat aproape deloc netul.nici abon.nici wi-fi.cade in continuu.nu reusesti sa accesezi bine o pagina ca iese din meniu.va rog sa imi spuneti daca e o problema tehnica.e vorba de ambele telefoane.li se intampla acelasi lucru.am un rt. Tenda care pare ok.si nu mi a fact problrme.cade conexiunea si de pe abon.multumesc.ge hir

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa incerci o revenire la setarile din fabrica ale telefonului. Revenirea la setarile din fabrica va duce la pierderea tuturor informatiilor din telefon. Daca situatia persista si dupa resetare, iti recomand sa mergi cu telefoanele intr-un magazin Orange, pentru a fi trimise in Service.

Cu prietenie,
Orange Helper