| Nelu27englezu a întrebat:

Am Alcatel ot 991 daca dau resetare telefon se sterg toate aplicatile ce le am instalate si updatate

dau funda

Răspuns Câştigător
| Eu_Vali_1993 a răspuns:

Categoric vor fi sterse aplicatiile chiar si pozele sau alte documente, de obicei resetare telefon= resetare la fel ca si atunci cand l-ai cumparat cu setarile de fabrica.

4 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Da, se sterge tot!

| Nelu27englezu explică (pentru Eu_Vali_1993):

Si updatu la android

| Eu_Vali_1993 a răspuns (pentru Nelu27englezu):

Deci s-ar putea sa se duca si update-ul in mod normal resetare telefon e un fel de backup!

| Andrei1099 a răspuns:

Se sterge tot ce e in memoria interna, ce e pe card ramane intact, daca ai o aplicati pe card, dupa resetare nu o sa se mai vada dar daca o instalezi iar ramai de unde ai ramas cu jucatul deoarece fisiere jocului sunt inca in card.