| UnstopableDIVA a întrebat:

Am aplicatia Myheartbeats de la Orange si cartela prepay nu este incarcata. Mi-a mers netul cateva zile, iar apoi o zi n-a mers si apoi azi mi-a mers din nou. Am fost la un sediu Orange sa-mi explice ce s-a intamplat si a zis ca nu vede nimic acolo la ea si ca nu stie cum de mi-a mers netul fara sa am o optiune activa. Pls help, o sa trebuiasca sa plateac ceva (adica am cam consumat un giga)?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca vrei sa verificam si noi situatia, te rugam sa oferi numarul de telefon prin mesaj privat.

O zi buna,
Orange helper