| Culturism69 a întrebat:

Am auzit ca bateria la Orange San Remo nu ar tine mai mult de 1 an?
Posesorii imi pot confirma sau infirma?
Tine sau nu, mai mult de 1 an?
E un telefon bun? Sa il cumpar?

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

laughing))))))))))))))))))))))))))
Cat de stupid esti. Telefonul nu este pe piata de un an, POATE are 3 luni, cum ai putea crede cand cineva ar spune ca bateria telefonului moare dupa un an.
SI CE DACA, ai garantie 2 ani.

Stupiditatea e in floare in Romania.

Think for yourself people.

| Azµre a răspuns (pentru Seby90):

Trist... asta voiam să îi spun și eu

| Culturism69 explică (pentru Seby90):

Pai chiar pe site-ul de la Orange la comentarii scria cineva ca bateria nu tine mai mult de 1 an si nu poate fi schimbata. Adica nu ai de unde sa cumperi o alta baterie..deaia am intrebat.
Am intrebat si eu ce am citit smug