| Micky74484848 a întrebat:

Am auzit ca este o aplicatie pentru. telefon in care poti intra pe internet, fara sa ai mb sau sa platesti imi puteti spune care e?
FUNDA :X

3 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Daca nu ai MB te conectezi la o retea wi-fi. Daca nu ai nici una nici alta, adio internet. Cum ai vrea sa intri pe net fara astea, pe baza de aer?

| AlexandruTeodor a răspuns:

Nu exista asa ceva, lol. Singura solutie fara sa platesti ar fi Wi-Fi, cine ti-a zis te-a informat prost, nu exista asa ceva, este imposibil.

| Sexxy a răspuns:

Ar fi bine daca ar fi asa, anunta-ma si pe mine daca gasesti