| Pepu a întrebat:

Am avut abonament la Vodafone acum ceva ani si am renuntat sa mai platesc. Exista riscul sa ma gaseasca in baza de date daca imi fac alt abonamet? Asa mi s-a spus. Trebuie sa termin de platit abonamentul ala ca sa imi pot face altul?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Da sigur ca trebuie sa-ti platesti restantele de la acel abnament la care ai renuntat. Au si ei o evindenta clara a clintilor, si nu prea cred ca iti poti face un nou abonament pana nu-ti platesti si restantele.

Bft!