| Celmaitareanonim a întrebat:

Am avut itunes pe pc si i-am reinstalat sistemu si normal ca itunes s-a sters. vreau sa imi pun muzica pe iphone si imi spune ca nu pot doar daca sincronizez telefonul si mai imi spune ca o sa se stearga toata melodiile de pe iphone. spune ca nu poate avea incredere doar intr-un pc. dc? nu inteleg. pot sa imi pun muzica fara sa mi se stearga toate melodiile din iphone?

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza pe pc aplicatia i tools
e mult mai eficienta si ocupa foarte putin spatiu in comparatie cu i tunes.