| IAMKENNETH a întrebat:

Am avut nr de telefon salvate pe telefon si nu pe sim ..si am adus telefonul la setarile din fabrica si mi-am pierdut toate numerele. Cum le pot recupera? URGENT!

Răspuns Câştigător
| eueueueueue a răspuns:

Din pacate nu le mai poti recupera. Funda?

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu mai poti recupera numerele de telefon dupa revenirea la setarile din fabrica.
O seara buna.

| IonutGaby a răspuns:

Nu le poti recupera oricat ai incerca...

| fataaaa a răspuns:

Nu le mai poti recupera, ce sa iti fac daca nu le-ai salvat pe sim? Imi pare rau pentru tine... Poti sa le zici prietenilor sa iti dea inca o data numerele lor, dupa aia le salvezi pe sim si ai rezolvat problema. Funda?

| Mox112 a răspuns:

Din pacate pentru tine nu mai poti face absolut nimic daca ai dat resetarecrying

| Target a răspuns:

Iti poti re-aduce telefonul la seterile de mai de mult si s-ar putea sa le recuperezi(nu stiu cum este telefonul tau). happy

| fataaaa a răspuns (pentru Target):

Nu se poate readuce la setarile de mai demult.