| ANILORAC19 a întrebat:

Am avut pana acum abonament si acum vreau sa trec pe cartela. Am vazut optiunea de la Telekom Extra Date M cu 1 GB trafic national de date la viteză 4G, 200 minute internaționale către mobil, 500 minute naționale/internaționale către fix /SMS-uri naționale si NELIMITAT minute/SMS-uri ĂŽn rețelele fixe și mobile Telekom Romania si mi se pare destul de convenabila pentru 6 euro / luna. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu are nici un sens intrebarea pe care ai pus-o tu, tu ne intrebi pe noi ce parere avem noi, parca ai lua abonamentul pentru noi, nu pentru tine, trebuie sa iti convina tie, nu noua.

| ANILORAC19 explică (pentru AlexElektro1987):

Nu este abonament, este cartela. Si am intrebat in ideea ca pot sa sa primesc raspunsuri de genul: "Eu am avut Telekom si am fost foarte multumit. Recomand! " sau "Ba nu-ti lua pentru caa! Uite, e mai bun asta!" Dar mersi de raspuns, anywaywinking