| AndreeaAndreea200000 a întrebat:

Am avut un cont de clash royale pe tableta de arena 10. Mi am instalat clash si pe telefon deoarece voiam sa am contul si pe tel... Dupa Ce clash s-a instalat mi am pornit tableta si cand am intrat in clash royale eram in training camp... Stie cineva cum sa imi recuperez contul va rog?

1 răspuns:
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Simplu,te loghezi cu contul de gmail la Clash royal ..Mare atentie te va intreba Do youwant to load "numele tau din joc" progres whit xp level numar? o sa dai yes si gata....vezi deasupra lacrown chest ai ca o rotita dintata(settings)... daca ai avut si FB-ul bagat posibil sa trebuiascasa-l loghezi de acolo sa ai lvl avut pe mobil.cel mai simplu vezi pe mobil daca numai Google play sign-in logat sau si FB