| Oanaaaa1 a întrebat:

Am avut un telefon S3 defect. L-am dus la garantie de 3 ori. Azi m-au sunat si mi-au spus ca telefonul imi va fi inlocuit cu un S4. Am uitat sa intreb daca telefonul va fi nou.
I-a mai fost cuiva inlocuit telefonul? A fost nou?

Răspuns Câştigător
| Razwy123 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema cu un Samsung Galaxy Trend Lite si mi l-au inlocuit cu un Galaxy Trend Plus nou nouthappy

| Oanaaaa1 explică (pentru Razwy123):

A venit in magazin nou si sigilat, nu? big grin

10 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Ce defecte avea? De unde l-ai cumparat? Am si eu ceva asemanator cu domo de aia intreb.E bine ca-ti da s4, cum se spune- un sut in fund e un pas inainte.

| Oanaaaa1 explică (pentru viotedy):

L-am cumparat de la Orange la un abonament destul de mare.
Nu se auzea bine la el. Eu il auzeam pe cel cu care vorbeam, brusc el nu ma mai auzea.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu cred ca ai inteles tu bine, ori cel cu care ai vorbit delira. Este imposibil sa ti-l schimbe cu un telefon mai scump, poate vroia sa zica cu un S3 nou.

| Oanaaaa1 explică (pentru AlexElektro1987):

Am inteles foarte bine si nici el nu delira. O sa mi-l schimbe cu un S4.
Si da, este posibil.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Oanaaaa1):

Eu iti spun ca este imposibil, este ca si cum ai da o Dacia 1310 la Remat, iar ei ti-ar da inapoi un Bmw X5.

| Oanaaaa1 explică (pentru AlexElektro1987):

Este posibil. Am primit un S4 Black Edition in schimbul unui S3. Telefonul primit a fost si nou. Deci se poate. Ideea era ca nu mai aveau S3 pe stoc, si nici S4 in momentul acela. De asta m-am ales cu un Black Edition.

| Oanaaaa1 explică:

Mentionez ca nici nu inteleg de ce imi dau un S4 in schimb, care este evident mai scump. De aceea ma gandeam ca poate nu este nou.

| Razwy123 a răspuns (pentru Oanaaaa1):

Adevarat,dar totusi ce are daca nu este nou, daca functioneaza bine e ok, si daca are probleme cred ca o sa il schimbe si pe alalaughing

| Oanaaaa1 explică (pentru Razwy123):

Pentru ca platesc un abonament destul de mare. Si as vrea un telefon care sa imi permita sa folosesc netul cum trebuie. Pana acum 2 luni telefonul meu a stat prin service. Nu ti-e totuna laughing