| sindeiu a întrebat:

Am bagat 3 euro credit in contul meu my Orange dar nu sunt in contul meu si am zis numarul correct am primit si mesaj ca 3 euro au fost audagati in contul meu, nu merge nici sa sun sau sa mearga internetul. Ce fac?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

3 euro credit sau optiune de 3 euro? Daca au fost 3 euro credit, au disparut de mult daca ai sunat sau folosit net.

| TitoJacksana a răspuns:

Trebuia sa bagi optiune de 3 euro daca exista, cel mai probabil s-au dus dupa ce ai sunat sau ai folosit netul

| sindeiu explică (pentru Wr3nch):

Da am folosit 19mb net dar nu inteleg dc au disparut?

| Wr3nch a răspuns (pentru sindeiu):

Pentru ca ti-ai bagat credit, nu optiune. Si la credit de taxeaza foarte mult.