| Anonim55452 a întrebat:

Am bagat azi o cartela de Vodafone in telefon si de cand am bagat-o nu imi mai merge internetul. Telefonul este dual sim, iar inainte aveam doar o cartela de telekom la care mergea internetul. Acum cand deschid datele mobile imi apare ca sunt activate doar ca la semnal nu-mi apare acel H sau 4G si daca vreau sa stau pe internet nu merge. Un raspuns?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Trebuie sa setezi care cartela o folosesti pentru net, posibil sa iti fi luat Vodafone-ul si sa nu ai net pe Vodafone.

| Anonim55452 explică (pentru Intruder19):

Am setat de la inceput si nu a mers. Dupa am scos cartela de Vodafone si nu a mai mers nici cea de Telekom, care pana sa o bag pe cea de Vodafone, mergea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa-ti raspund la intrebare dar imi ce categoria