| coMpLeT a întrebat:

Am bagat o cartela cu MB intr-un telefon Nokia Asha 201 si tot nu mergea internetul. Trebuie sa fac vreo setare ceva sau cum trebuie sa procedez sa folosesc internetul de pe acest telefon?

1 răspuns:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,pai intra la setar>configurare>setari configurare personala>si dai la optiuni si alegi webul meu si apoi apesi pe iesire si iti va aparea webul meu si dai la optiuni si dai ok apoi apesi pe butonul rosu si intri in meni-ul telefonului si intri in web arata ca un glo pamantesc si dai la du-te la pagina web(sau asa ceva)si scrii acolo de ex.www.waptrick.com