| lucian007 a întrebat:

Am bagat o poza in telefon iar acum fiecare melodie pe care o bag, atunci cand ii dau play apare pe ecran poza aia...cum fac sa schimb poza cu coperta albumului sau marog...cu alta poza?(android 2.3)

Răspuns Câştigător
| TeiiaStypayhorlikson a răspuns:

Nu poti schimba poza de la melodii. Dca iti iei o melodie cu poza proprie o sa se schimbe automat. Si la mine este la fel. Am 3 poze la 80 de melodii. La toate melodiile sunt acele 3 poze. Sper ca te-am ajutat. Have fun.

| lucian007 explică (pentru TeiiaStypayhorlikson):

Am rezolvat...mi-am luat winamp si imi ia exact poza pe care o setez din winampul din pchappy

| TeiiaStypayhorlikson a răspuns (pentru lucian007):

Ma bucur! happy