| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Am blocat un numar de telefon si cand incearca sa ma sune imi apare un mesaj pe telefon (apel nepreluat si nr de telefon).Eu vreau sa stiu cum sa nu imi mai apara mesajul acela pe telefon pentru ca ma deranjeaza astept alte persoane sa ma sune...

3 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

L-ai blocat cu o aplicatie? Daca l-ai blocat cu o aplicatie intri in setarile aplicatie si dezactivezi notificarile si asa nu-ti mai apare nici o notificare.

| Ronaldo_Messi_2001 explică (pentru dannys):

Fara nicio aplicatie l-am pus doar pe lista de respingere automata

| dannys a răspuns (pentru Ronaldo_Messi_2001):

La mine este asa:eu intru in agenda si dau pe setari blocare apeluri si acolo eu am dezactivata "se afiseaza notificari despre apel"