| marian19954321 a întrebat:

Am cartela digi si nu primesc mesaj cand am fost sunat daca am telefonul inchis, cum pot seta sa primesc?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Activeaza-ti mesageria vocala de la Digi.

| darrio2007 a răspuns:

„Activare și dezactivare căsuța vocală Digi Mobil (RCS-RDS)
Pentru activarea căsuței (mesageriei) vocale în rețeaua de telefonie mobilă RCS-RDS (Digi Mobil) trebuie să sunăm la numărul 760 și să urmăm instrucțiunile.
Atunci când sunați pentru prima dată la acest număr vi se va cere să introduceți un cod pin, urmat de tasta #. După ce ați introdus codul încă o data vi se cere să înregistrați un mesaj audio. Acest mesaj se va auzi atunci când sunteți contactat și/sau indisponibil."