| yeonwol1 a întrebat:

Am casti cu banda de ceva vreme si am observat ca s-a stricat mufa(chestia care se conecteaza la telefon)daca se misca putin nu se mai aude deloc muzica si trebuie tinuta numai intr-o anumita pozitie.Asa ca vreau sa va intreb daca e posibil sa schimb la ele acel fir.Imi plac foarte mult castile si nu as vrea sa imi cupar altele de aceea sunt cuioasa daca pot inlocui firul.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa fie defecta si mufa telefonului. Nu te-ai gandit. Incearca cu alte casti. Daca fac tot asa este mufa telefonului defecta daca nu mufa castilor. Poti sa faci o inlocuire de mufa (ce marime este 3, 5 sau 2, 5?). Oricum trebuie un meserias care sa faca inlocuirea.

| yeonwol1 explică (pentru Salontanul):

Am incercat alte casti si merg...Este problema la mufa castilor.Sincer nu stiu ce marime e.Cred ca e 2, 5.

| Salontanul a răspuns (pentru yeonwol1):

Ce telefon ai?

| yeonwol1 explică (pentru Salontanul):

Orange San remo...

| Salontanul a răspuns (pentru yeonwol1):

Imi pare rau! N-am gasit nicaieri specificatii privins mufa.