| iavan a întrebat:

Am comandat un telefon Vodafone Smart prime 7. Ce păreri aveți despre acest telefon.doresc păreri de la cei care dețin sau au deținut acest telefon

5 răspunsuri:
| 7Cristian7 a răspuns:

Am un prieten foarte apropiat care a avut si merge destul de bine si filma pentru Youtube cu el (jocurile merg foarte bine).
Sper ca te-am lamurit

| iavan explică (pentru 7Cristian7):

Mulțumesc

| xXVranceaXx a răspuns:

Nu am detinut acest telefon, dar este foarte cool. Camera este buna, Youtube e excelent pentru filmari si livestreamuri. Sper ca te-am ajutat, o da si funda.

| SilviaDulcik a răspuns:

Dacă telefonul a fost cumpărat la liber, consider că a fost o achiziție destul de slabă. Un Xiaomi Mi4C se află cam în aceași sumă de bani (+100lei) dar este mult mai performant, poate chiar de 2 ori mai bun în aproape orice aspect.

| iavan explică (pentru SilviaDulcik):

E la abonament și oricum l-am comandat de la Vodafone și ei nu il au in oferta