| Fofoo a întrebat:

Am cumparat acum o luna un BlackBerry 9780 BOLD Sh, si acum cateva zile cand l-am deschis ecranul era complet alb si cand apasam taste imi apareau dungi albastre....lam inchis si deschis si tot asa imi aparea. Stiti cumva ce trebuie reparat la el si cam cat m-ar costa?

1 răspuns:
| PandaGirl98 a răspuns:

Pai daca abia l-ai luat banuiesc ca ai garantie. du-te la cel de la care l-ai luat si pune-l sa ti-l repare. daca nu poate sa-l repare e obligat sa-ti dea altul nou. Succes!