| Anonimus69420 a întrebat:

Am cumparat de 3 luni un telefon Acer S500 smartphone cu sistemul de operare ICS 4.0.4.De aproape 3 sapt bateria se consuma extrem de repede cam 1% pe minut! Se si opreste la un numaryin yang si sta acolooo pana cand porneste din nou.Il incarc pana la 100% si il scot.Nushtiu ce are, applicatiile le inchid mereu si se consuma incontinuu.Mai nou se descarca cand e la incarcat! O fii de vina anumite applicatii? Nu cred! Ajutati-ma va rog! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Poti sa il duci la un reprezentant sa il vada dar de obicei la telefoanele performante bacteria nu prea tine