| Picasso_El_1987 a întrebat:

Am cumparat recent un telefon Samsung Galaxy trend line de la real si imi cere parola de la tastatura. CUm e posibil asa ceva? e nou nout. am bagat cartela, am bagat codul pin si apoi imi cere codul pentru tastatura!
care poate fi?

2 răspunsuri:
| Belgiumgirl a răspuns:

Întoarce-te cu el la magazin

| Picasso_El_1987 explică:

Slabut stati la acest omeniu. M-ati dezamagit TPU. Intre timp, totusi am rezolvat! Era telefon "de proba" pe rafturile de la Real, si am fost sa il schimb, intr'adevar. Dar aici in Germania, cand am intrebat pe grupurile de romani, am primit cel putin 20 de raspunsuri, care mai de care si puteam alege oricare dintre optiuni! ma bazam totusi pe voi... dar vad ca sunteti cam...incompleti la unele categorii! bafta in continuare totusi!