| AndreiSoft a întrebat:

Am cumparat telefonul Huawei ascend g300 de la Vodafone cu android 2.3 si am vrut sa fac update la 4.0 si ca sa fac updateul aveam nevoie de cwm recovery pe telefon si m-am apucat sa il instalez de pe linkul acesta: http://www.androidro.ro/cum-instalez-cwm-recovery-pe-hua wei-ascend-g300/ am facut root si cand am incercat sa instalez bootloader a facut ce a facut si acum cand il deschid apare logo-ul si se opreste la infinit. Va rog raspundeti rapid

2 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Pai probabil ii asa fiindca nu poti sa dai update de la 2.3 la 4.0 si poti doar pana al 2.3.6.

| AndreiSoft explică:

Nu merge făcut dar cred că s-a făcut o greşeală la instalarea bootloader-ului şi se tot restarteaza