| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un Iphone 5, necesita bateria schimbata. Dar bateria joaca, nu sta fixata in telefon. Are loc liber in partea de sus de catre camera si se misca in telefon. Lipseste ceva piesa din telefon oare? Ca doar nu s-a micsorat bateria. Telefonul functioneaza, se mai inchide cateodata si de aceea vreau sa schimb bateria. Funda! Multumesc!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce baterie sa schimbi? Iphone are bateria incorporata, nu am auzit sa poate fi schimbata