| LoOkK a întrebat:

Am cumparat un Nokia lumina610 din irlanda e pe Vodafone si as vrea sa stiu daca se poate decoda aici in Romania.

5 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Da din cate stiu eu

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Orice model de telefon se poate decoda dar avand in vedere ca este un model de telefon nou si scump, decodarea poate ajunge si la 100 EURO.

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Da se poate

| KittyCAT01 a răspuns:

Da bineinteles ca se poate happy
Mergi la un terminal specializat, si ti se va spune si pretul
pa, pa happy

| LoOkK explică:

Acuma am fost cu el si mi s-a spus ca nu se poate face decat online si am nev de un site de la compania Vodafone din irlanda ca sa il pot decoda