| SaVa13 a întrebat:

Am cumparat un Samsung galaxy mini 2 de vreo 5 zile si ceva.Pana acu mi-a mers perfect dar acum cand vreau sa il deschid imi apare SAMSUNG pe ecran apoi se reseteaza...Ce pot sa fac si care ar putea fi cauza?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Mergi inapoi cu el acolo de unde l-ai cumparat.Este in garantie si ti-l vor repara.

| SaVa13 explică (pentru darrio2007):

Dar l-am luat de pe un site...Dar ce ar putea avea? Din ce cauza?

2 răspunsuri:
| SaVa13 explică:

Dar l-am luat de pe un site...Dar mai exact ce ar putea avea?