| ggalilei a întrebat:

Am cumparat un telefon Lenovo a2010 din talcioc, deci nu e nou.Sunt destul de multumit de el, are 2 sim-uri,blocare apeluri nr privat, multe aplicatii.Insa,ceea ce ma scoate din sarite la el, e faptul ca daca vreau sa-l inchid de tot se deschide singur dupa vreo 30 minute,fara sa-l ating,si indiferent de ora, deci nu e programat sa se autodeschida.Stie cineva ce ar putea avea? Sau a mai patit cineva asa ceva pana acum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la butonul de power, și al meu făcea la fel aproape, doar că el se stingea și deschidea încontinuu, l-am dus la GSM, mi l-a reparat cu 50 lei și acum nu mai are problema asta. Îți dă și garanție pe 3 luni.

1 răspuns:
| GeorgeGabriel66 a răspuns:

Ai incercat sa ii dai o resetare generala? Daca nu, incearca.
daca nu isi revine cel mai probabil cred ca are un scurt in el!