| iacmimi a întrebat:

Am cumparat un telefon Motorola XT389 de la o persoana care avea cont google pe tel.Eu mi-am facut alt cont pentru ca la cel vechi nu staim parola.Problema e ca imi tot da erori pentru contul cel vechi si nu stiu cum sa-l sterg.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Resetează telefonul

| iacmimi explică (pentru anonim_4396):

Am resetat dar tot nu "merge"...Un manual de utilizare stiti pe undeva?

| florynel03 a răspuns:

Pai prima oara intra la setari si trebuie sa gasesti aqolo

| iacmimi explică (pentru florynel03):

Am intrat dar cand optez pentru stergere imi apare un msj care ma intreaba daca sigur vreau sa elimin..."continuati?" si nu stiu ce trebuie sa fac pentru ca pe orice apas nu imi da "ok"