| Gaming_Lucian_2000 a întrebat:

Am cumparat un tell nou iar intr-o zi cand ma jucam clash of clans in timp ce vorbeam pe messanger(mo suntat) telefonul mi s-a facut negru si so blocat dat so si repetat asta unda dupa alta.sa intamplat doar odata si era cam clad tellul spre fierbinte

Răspuns Câştigător
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Deci sunt doua chestii :1 data viitoare sa scrii romaneste ca sa inteleaga tot omul ceea ce vrei sa spui tu acolo.iar doi. Telefonul tau sa blocat si sa incalzit din cauza la.procesor l-ai solicitat in acel joc si de asta se incalzeste... orice telefon intr-un joc se incavlzeste deoarece procesorul sau cere mai multa baterie mai multa memorie de a rula iar pe langaa joc tie iti rula si mesenger si de asta. Sa incalzit si s-a stins cred. pentru a se raci trebuia sa primesti un mesaj de avertizare"telefonul dumneavoastra se va inchide pentru racire" si asta e problema ta