| Alberto97 a întrebat:

Am dat reset la telefon fara sa salvez pozele imi pot recupera pozele inapoi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,imi pare rau!

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Factory reset? Daca nu ti se face backup la poze pe google photos sau altundeva nu le mai poti recupera.

| Alberto97 explică (pentru CuriousStuff):

Reset din fabrica backup aveam doar pentru screenshot ):

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Incearca sa descarci vreo 2 programe din magazinul de aplicatii, ca recuva sau altul si incearca, ce ai de pierdut?!
Dar citeste inainte si review-urile si compara si nr descarcari ale aplicatiilor respective.
Eu am reusit partial, dar era alta situatie, alta data nu mai da reset fara sa iti si faci back up.
Success!