| OoOAlexandruOoO a întrebat:

Am dat restart din fabrica unui telefon ideea e ca acum imi cere un cont de google pe care sincer sa fiu nu il mai stiu. Cum fac sa il pornesc si fara acel cont de google?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu poti, trebuie sa il duci in servis sa il resofteze, de ce i ai dat restart?

| OoOAlexandruOoO explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am vrut sa îl dau unui prieten si sa ma asigur ca e sters tot din el

| Felys a răspuns:

Faci alt cont, ce mare lucru, si eu dau restart din cand in cand la telefon si ca sa nu mai tot fac o mie de conturi mi-am notat undeva dar daca totusi nu notezi si nu tii minte faci alt cont si gata

| Goete a răspuns (pentru Felys):

Nu e vorba de o mie de conturi, ci de faptul ca avand contul Tau, poti arunca telefonul in ocean, cumperi altul si incateva minute l-ai configurat si arata exact ca si cel vechi, cu toate aplicatiile, ai toate fotografiile, videourile tale, WhatsApp cu toate conversatiile si multimedia etc.

| Patrecea a răspuns:

Asa am pățit și eu. eu iti dau un mic sfat.sa nu scrii de mai multe ori emailul sau parola ca o sa ti se blocheze sowftu asa am pățit și eu...