| AvalohAlyn a întrebat:

Am dat sa reincarc azi o cartela prepay pe telefon,pe site-ul Orange si nu am primit nimic, nu mi-a dat mesaj care sa ma anunte ca a fost reincarcat numarul.deci nu a fost reincarcat acolo la istoricul reincarcarilor pe site imi arata ca am dat azi reincarcare dar la status scrie:"in procesare". Intrebarea e, azi e posibil sa nu fie reincarcat nimic si sa nu primesc mesajul care ma anunta fiindca e duminica? E posibil sa vina maine si nu azi? Sau ce as putea face?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca reincarcarea nu s-a procesat intre timp si nu ai primit mesajul de confirmare, te rugam sa revii cu un mesaj privat in care sa ne spui numarul tau de telefon. Verificam si revenim cu un raspuns catre tine.
O zi buna,
Orange helper

| AvalohAlyn explică (pentru OrangeHelper):

Gata.S-a rezolvat intre timp, am primit.Multumesc pentru raspuns oricum.O zi buna.

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Da, sunt foarte mari sanse ca telefonul tau sa fie reincarcat in urmatoarele ore. Eu am reincarcat o cartela de pe abonament si a durat in jur de 12 ore deoarece era "in procesare". Ai rabdare pana maine. Daca nu primesti creditul, suna la relatii cu clientii iar ei iti vor spune daca ai primit sau ce s-a intamplat cu creditul.
Bafta! Funda?