| FPSFan a întrebat:

Am descarcat o aplicatie pe mobil si cand am vrut sa mut pictograma a mai aparut una.
Am dezinstalat aplicatia dar una cealalta pictograma a ramas si cand vreau sa o dezactivez nu merge.De ce?

Răspuns Câştigător
| iDarkness a răspuns:

Intra in "aplicatii", cauta aplicatia respectiva si opreste-i toate permisiunile, apoi dezinstaleaz-o. Daca nu apare nici in sectiunea "Aplicatii", iti recomand sa cauti pe google play "App uninstaller".

4 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Probabil s-a instalat odata cu prima. Fa ce ti-a spus @iDarkness.

| FPSFan explică:

Am rezolvat.Am instalat di nou si a ramas nu mai una

| Anachmr12 a răspuns:

Calitate proasta la telefon de obicei se intampla la Samsung reportate telefonul