| TruLeaLea a întrebat:

Am experia mini si vreau sa ma folosesc de instagram.cind intru in android market nu gasesc aplicatia.ce sa fac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca nu stii sa o cauti.Sau nu ai intrat unde trebuie.Scrie acolo sus in bara, Instagram, si o gaseste in mai putin de 5 sec.

| TruLeaLea explică (pentru darrio2007):

Nu am gasit. sad

| darrio2007 a răspuns (pentru TruLeaLea):

Nu inteleg de ce. Dupa ce am citit intrebarea ta am intrat in Magazin Play, de pe telefonul meu, si am gasit aplicatia respectiva.Esti sigura ca ai intrat bine? Android Market este vechea denumire a lui Magazin Play(Google Play).