| lore12345 a întrebat:

Am facut actualizarea softului Android 4.1.2 Jelly Bean pe telefonul meu SamsungcGalaxy S Advance dar nu-mi place afisajul contactelor sau cand efectuez un apel as putea schimba afisajul sa fie ca la prima versiune 2.3 GingerBread?
Mentionez ca orice alta tema descarcata de pe Google Play nu se gaseste in telefon
M-ati putea ajuta?
Ofer funda.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AlexDaniel7293 a răspuns:

Salut. Poi instalezi un nou firmware. De pe net. Vei pierde garantia si vor fi sanse sa il strici si daca il strici ( adica il brickuiesti in termenii corecti ) nu il poti repara. Eu zic sa il lasi asa ca te obisnuiesti. daca nu iti place si ai un prieten priceput la telefoane roaga-l sa iti bage android 2.3 ca se poate. ( Flashuire ca la root )