| AllieM a întrebat:

Am facut cateva inregistrari pe telefon iar apoi le-am descarcat pe calculator, dar nu mi le deschide cu niciun program si-mi zice: "BS.Player nu poate reda fişierul media.
Nu aveţi codecurile necesare instalate, fişierul este compromis sau nu este un fişier media." Cum as putea sa deschid inregistrarile?

Răspuns Câştigător
| Monster97 a răspuns:

Nu iti trebuie codec iti trebuie ori windows media player ori gom

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Florinel_Anghel_1975 a răspuns:

Descarca si instaleaza real player, cu el poti sa faci si conversia din amr sau wav in mp3.succes

| L1GH7 a răspuns:

VLC Media Player 2, si citeste orice, si eu aveam problema asta, multa bafta! happy / Funda? :3.