| damy99 a întrebat:

Am facut cateva poza azi pe telefon iar acuma cand vreau sa le deschid imi apre fisier inexistent(poza neagra cu ceva gen un mic emoticon pe ea)...de ce? as putea sa fac rost inapoi de poze?

1 răspuns:
| Andeuta a răspuns:

Este posibil sa nu mai ai loc pe card si sa nu ti le mai deschida telefonul si in cazul asta descarca.le in pc si incearca sa le deschizi sau este posibil ca din cauza lipsei de memorie telefonul sa nu fi facut poze deloc.