| Alle13c a întrebat:

Am facut niste poze si nu mai aveam memorie, pozele desi nu se vad ele exista in telefon scrie "Imposibil de incarcat fotografia". Mai exista vreo sansa sa le recuperez? Precizez ca am S2. Funda (y)

Răspuns Câştigător
| ŞtefanNev1762 a răspuns:

Incearca un transfer de date din telefon in pc, daca ai incercat deja inseamna ca imagiea s-a salvat doar in formatul ei simplu fiind goala happy.

| Alle13c explică (pentru ŞtefanNev1762):

Am incercat, si da exact asa s-a intamplat. Scrie la cat ocupa acolo "0 bytes". Nu mai exista nicio sansa nu? sad

| ŞtefanNev1762 a răspuns (pentru Alle13c):

Nu, numai exista imi pare rau... numai exista cale de a recupera pozele...straight face Imi pare rau!